Program VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy


Przesłuchania konkursowe odbędą się w następującej kolejności.

piątek, 31 marca 2017 roku

godz. kategoria chór / zespół / schola dyrygent
16:15 Chóry akademickie Chór Akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Benedykt Odya
16:30 Chóry młodzieżowe Chór Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sursum corda w Strzelcach Opolskich Barbara Niedworok
16:45 Chóry dziecięce do lat 16 Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu Jakub Jurdziński
17:10 Chóry dziecięce do lat 12 Chór Dziewczęcy Szkoły Katedralnej PARADISO - Poznań Ewa Domagała
17:25 Chóry dziecięce do lat 12 Chór Dziecięcy INTENCJA Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Nakle nad Notecią Marta Trudzińska
17:40 Monodia Schola Gregoriańska Salezjańskiej Szkoły Muzycznej w Lutomiersku Kazimierz Dąbrowski
19:30 Chóry dorosłych powyżej 55 roku życia Chór Soli Deo - Nakło n. Notecią Michał Gacka
19:45 Chóry dziecięce do lat 16 Chór Dziecięcy Gioia di Cantare Zespołu Szkół Muzycznych w Toruniu Renata Szerafin-Wójtowicz
20:00 Zespoły wokalne Kameralny Zespół Męski - Gniezno Roman Nowak
20:15 Chóry jednorodne Cartusia - Kartuzy Małgorzata Kuchtyk
20:30 Chóry parafialne Chór Corda Cordi - Śrem Agnieszka Panas
21:00 Zespoły wokalne Zespół Wokalny Cartusia - Kartuzy Małgorzata Kuchtyk
21:15 Chóry kameralne Poznański Chór Kameralny FERMATA Mateusz MJ Sibilski
21:30 Zespoły wokalne Chór CANTAVI AD HOMINI - Śrem Marta Mikołajczak-Niewińska


sobota, 1 kwietnia 2017 roku

godz. kategoria chór / zespół / schola dyrygent
10:30 Chóry parafialne Skont-Tin-Nont - Unisław Mariusz Bartkowski
10:45 Chóry parafialne Żeński Chór Cordiale Coro przy parafii Najświętszej Marii Panny - Aleksandrów Kujawski Jarosław Dąbrowski
11:00 Chóry akademickie Chór Kameralny Akolada przy Bydgoskiej Szkoły Wyższej Renata Szerafin-Wójtowicz
11:15 Chóry jednorodne Żeński Chór Cordiale Coro z Aleksandrowa Kujawskiego Jarosław Dąbrowski
11:45 Chóry kameralne Chór NADZIEJA - Nakło n. Notecią Michał Gacka
12:00 Chóry młodzieżowe Młodzieżowy Chór Canto Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz. Niemena we Włocławku Marian Szczepański
12:15 Chóry kameralne Sołacki Chór Kameralny - Poznań Marianna Majchrzak
12:30 Chóry parafialne Schola Cantorum Misericordis Christi - Biała Podlaska Piotr Karwowski
14:00 Chóry kameralne Chór CONCENTUS - Działdowo Dominika Banach
14:15 Zespoły wokalne Zespół Wokalny Art'n'Voices - Wejherowo liderzy zespołu - Anna Rocławska-Musiałczyk i Tomasz Chyła
14:30 Chóry mieszane Chór Kameralny Ab Imo Pectore z Ożarowa Mazowieckiego Mariusz Latek
14:45 Zespoły wokalne SCALA SANCTA - Warszawa Anna Szot
15:30 Chóry mieszane CAMERATA VARSOVIA - Warszawa Elżbieta Siczek
15:45 Monodia Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszyński - Warszawa Michał Sławecki
16:00 Zespoły wokalne Zespół Wokalny Sine Nomine - Wrocław Damian Koneczny
16:30 Chóry mieszane Chór Madrygał Legnickiego Centrum Kultury Dariusz Rzonca
16:45 Chóry parafialne Chór Prawosławnej Katedry Św. Marii Magdaleny w Warszawie Sergiusz Bowtruczuk
17:00 Chóry akademickie Chór Akademicki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Michał Dąbrowski


Na zakończenie konkursu będzie sprawowana Msza św. o godz. 18.30 w kościele pw. Św. Jadwigi Królowej.
Po Mszy św. nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz koncert laureata Grand Prix.